Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
Poradnik uczestnika ruchu drogowego
Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Bezpieczna woda

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
FotoPrzestroga
 

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymani sprawcy kradzieży akumulatorów

  Wolborscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę oraz młodszego o 4 lata jego kompana, podejrzanych o kradzież akumulatorów z terenu firmy skupującej złom w Wolborzu. Wartość strat oszacowano na około 1200 złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 2. Potrącili i uciekli. Zatrzymani przez policjantów

  W miniony weekend, na terenie podległym piotrkowskiej jednostce doszło do dwóch potrąceń pieszych. W obu przypadkach sprawca pozostawił rannych poszkodowanych i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawą zajęli się piotrkowscy policjanci, którzy dzięki swoim staraniom i żmudnej, wnikliwej pracy ustalili i zatrzymali sprawców. Obaj mężczyźni usłyszeli już prokuratorskie zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca przestępstwa.

 3. ŚWIATŁA ZEWNĘTRZNE W SAMOCHODZIE

  Dzienne, postojowe, pozycyjne, mijania, drogowe, przeciwmgłowe - przypominamy, kiedy używać danego rodzaju świateł.

 4. Dobry początek roku

  9 stycznia 2019 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z kandydatami, którzy ubiegają się o przyjęcie do służby w Policji w naszym garnizonie.

 5. Zdawał "prawko" na podwójnym gazie

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego piotrkowskiej komendy interweniowali wobec kursanta, który podszedł do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. 42-latek zdawał egzamin ponownie po zakończeniu sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Utracił uprawnienia za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Dzisiaj miał 0,4 promila alkoholu w organizmie.

Tagi

prędkość obywatelskie ujęcie rozbój oszustwo kradzież z włamaniem narkotyki elementy odblaskowe trzeźwy poranek wypadek śmiertelny zniszczenie mienia wypadek dopalacze Akcja Znicz 2016 profilaktyka nielegalna uprawa patrole ponadnormatywne wypadki kieszonkowcy prewencja nietrzeźwy kierujący Śmiertelny wypadek poszukiwania prace polowe wypadek kolejowy kradzież cyberprzemoc znicz 2017 bezpieczny weekend uszkodził samochód porady kontrole autobusów pobicie bezpieczne ferie oszustwo kredytowe bezpieczeństwo kontrabanda niechronieni majowy weekend niechronieni uczestnicy ruchu drogowego Uratowany przez policjantów bezpieczeństwo w ruchu drogowym ruch drogowy dzielnicowi konkurs uszkodzenie mienia wypadek śmierelny wypadek drogowy kradzież rozbójnicza działania prewencyjne odblaski

Linki