Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Jutro piotrkowscy policjanci rozpoczynają służbę na wodach Zalewu Sulejowskiego

  Służbę w Komisariacie Wodnym w Bronisławowie będzie pełniło czterech funkcjonariuszy. Policjanci w sezonie letnim tj. od 1 czerwca do 15 września 2016 roku będą pełnić służbę każdego dnia w godzinach 10.00- 18.00 a w razie potrzeby do godziny 22.00 (w zależności od pogody i natężenia wypoczywających). Jednym z głównych zadań funkcjonariuszy pełniących służbę na wodach Zalewu Sulejowskiego jest dbanie o bezpieczeństwo osób zarówno pływających łódkami jak i kąpiących się. Policjanci są Policjanci Policjanci są odpowiednio przeszkoleni aby stanąć za sterami łodzi. Posiadają też przeszkolenie z zakresu ratownictwa i pomocy przedmedycznej

 2. 23 czerwca 2016 r doszło do dwóch wypadków drogowych

  Piotrkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny zaistniałych zdarzeń drogowych.

 3. Służby ponadnormatywne na wodzie i terenach przywodnych

  21 czerwca 2016 roku o godzinie 13.00 w Bronisławowie zostało podpisane porozumienie dotyczące patroli ponadnormatywnych.

 4. Wypadki drogowe za minioną dobę

  Podczas minionej doby na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim doszło do 4 wypadków drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 5. Zatrzymana za fałszywy alarm bombowy

  Piotrkowscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. Przekazana przez piotrkowiankę informacja o ładunku wybuchowym dotyczyła bloku przy ulicy Sulejowskiej. Wiadomość nie potwierdziła się, a zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Za przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 6. Pod kołami ciężarowego auta zginął pieszy

  Piotrkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego.

 7. Wypadek śmiertelny w gminie Rozprza i dwa wypadki drogowe na DK- 1

  Pracowity dzień mieli wczoraj piotrkowscy policjanci, którzy zabezpieczali zdarzenia drogowe na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze wyjechali wczoraj do 3 wypadków drogowych, wśród których jeden śmiertelny. Ponadto policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu 47- letniego nietrzeźwego kierowcę opla astry, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

 8. Zderzenie trzech tirów na DK1

  7 czerwca około godziny 13.10 na „krajowej jedynce” na wysokości miejscowości Siomki doszło do wypadku drogowego.

 9. W służbie są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu

  Oddziały Prewencji Policji dbają o ochronę bezpieczeństwa i porządku publicznego w czasie trwania lokalnych zgromadzeń, imprez masowych i niemasowych. Kluczowym czynnikiem gwarantującym prawidłową realizację zadań OPP jest duże doświadczenie, determinacja i silna psychika. Specyfika służby w Oddziałach Prewencji Policji oraz zakres realizowanych zadań wymaga od funkcjonariuszy dużego zaangażowania i nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji.

 10. Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

  10 czerwca 2016 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. W szeregi Naszej formacji wstąpiły trzy kobiety, które ślubowały służyć wiernie narodowi, chronić porządek prawny, strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.

Tagi

Dzień Dziecka Zaginionego bezpieczeństwo świadkowie zdarzenia świadkowie zdarzeń drogowych dopalacze kradzież niebezpieczne upały uratowani na wodzie niechronieni uczestnicy ruchu drogowego kkkkkkk Policja na wodzie uratowana przez policjantów nielegalna uprawa fałszywy alarm bombowy alkohol bezpieczne wakacje skradziona bizuteria piknik mundurowy Uwaga na upały majowy weekend uratowane zwierzę dzień dziecka wyroby tytoniowe samobójstwo wypadki z udziałem jednosladów prędkość wypadek drogowy policja czyta dzieciom prewencja rozbój chrzest praca w Policji komendant turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego kradzież samochodu patrole rowerowe patrole ponadnormatywne włamanie do samochodu służby ponadnormatywne akcja MSWiA Młody Bohater festyn służb mundurowych kradzież prądu wypadek Boże Ciało nietrzeźwy kierujący narkotyki uratowali zwierzę szkolenie targi pracy korzyść majątkowa

Linki