Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
FotoPrzestroga
 

Najczęściej czytane

 1. Narkotykom mówię nie- bo kocham życie!

  Narkotyki, dopalacze, środki zastępcze…, wszystkie prowadzą do uzależnienia, mówiła na dzisiejszej prelekcji policjantka z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariuszka przybliżyła gimnazjalistom aspekt prawny przestępstw narkotykowych, w tym wymiar kar za posiadanie, udzielanie, nakłanianie, wprowadzanie do obrotu, przetwarzanie, wytwarzanie i handel narkotykami.

 2. Pierwsze zimowe dni na drodze

  Trwające od rana opady śniegu dały się we znaki mieszkańcom i kierowcom. Na drogach Piotrkowa i powiatu panowały trudne warunki. Temperatura spadła, na drogach pojawiły się lód i śnieg. Wystarczyła zmiana pogody, by doszło w krótkim czasie do 5 kolizji i 2 wypadków.

 3. „Mocarz” i „Walizka edukacyjna” w policyjnych działaniach

  Policjanci prowadzą działania profilaktyczne i edukacyjne w zakresie zapobiegania narkomanii i odpowiedzialności za przestępstwa określone w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Piotrkowscy funkcjonariusze wspólnie z słuchaczami III roku pedagogiki i resocjalizacji promując akcję „Mocarz” spotkali się z uczniami gimnazjum nr 3. Policyjne działania mają na celu przeciwdziałanie niebezpiecznemu zjawisku narkomanii.

 4. Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie z seniorami

  Mundurowi spotkali się z seniorami Domu Pomocy Społecznej i Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariusze przestrzegali przed oszustami i czyhającymi zagrożeniami oraz omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 5. Rozwaga i zdrowy rozsądek – nasze wspólne bezpieczeństwo

  Przez coraz trudniejsze warunki pogodowe dochodzi do wielu wypadków drogowych. Piotrkowscy policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozważną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do zmieniających się warunków atmosferycznych. Piesi natomiast powinni zadbać o swoją widoczność i zaopatrzyć się w elementy odblaskowe.

Tagi

uprawa konopi prace polowe prewencja niechronieni kradzież trzeźwy poranek potracenie pieszej Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa- konferencja kradzież sklepowa niechronieni uczestnicy ruchu drogowego odnaleziona zaginiona wypadek kolejowy Boże Ciało majowy weekend narkotyki kradzież z włamaniem bezpieczna droga do szkoły prewencja patrole ponadnormatywne Akcja Znicz 2016 kradzież prądu kradzież samochodu oszustwo wypadek drogowy wypadki profilaktyka bezpieczeństwo ruch drogowy "Trzeźwy poranek" poszukiwania kontrabanda uszkodzenie mienia kamizelki odblaskowe wypadek świadkowie zdarzenia odblaski Śmiertelny wypadek akcja znicz nietrzeźwy kierujący uratowali zwierzę wypadek śmiertelny pobicie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa utonięcie narkotyki i dopalacze. prelekcja komendant targi pracy działania prewencyjne Policyjna Akademia Bezpieczeństwa rozbój konkurs

Linki