Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Weź jodek 2016 - ćwiczenie obronne

  18 października 2016 roku na terenie całego kraju doszło do zdarzenia radiacyjnego. W celu ochrony życia i zdrowia osób z terenu Piotrkowa Trybunalskiego zachodzi konieczność dostarczenia tabletek jodku potasu osobom z najbardziej zagrożonej grupy wiekowej, czyli dzieci do 16 roku życia.

 2. BUS UDERZYŁ W TIRA

  21 października we wczesnych godzinach rannych około 4.30 na drodze ekspresowej S8 na 329,7 km doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca mercedesa najprawdopodobniej zasnął.

 3. Wypadek śmiertelny w gminie Rozprza i dwa wypadki drogowe na DK- 1

  Pracowity dzień mieli wczoraj piotrkowscy policjanci, którzy zabezpieczali zdarzenia drogowe na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze wyjechali wczoraj do 3 wypadków drogowych, wśród których jeden śmiertelny. Ponadto policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu 47- letniego nietrzeźwego kierowcę opla astry, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

 4. Policjanci i mieszkańcy oddawali krew

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, honorowi dawcy krwi i mieszkańcy naszego miasta oddawali krew. Odpowiedzieli na apel o pomoc w zbiórce krwi skierowany przez Wojewódzką Stację Krwiodawstwa w Łodzi.

 5. WYPADEK W JAKSONKU

  20 października 2016 roku około godziny 21.40 na drodze krajowej 94 doszło do wypadku drogowego. Kierowca volkswagena był nietrzeźwy.

 6. Dzień Dziecka z Policją

  Dzisiaj, w dniu tak szczególnym jak 1 czerwca, piotrkowscy policjanci w miłej atmosferze i przy pięknej, słonecznej pogodzie spotkali się i porozmawiali z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta na temat bezpieczeństwa.

 7. Zderzenie trzech tirów na DK1

  7 czerwca około godziny 13.10 na „krajowej jedynce” na wysokości miejscowości Siomki doszło do wypadku drogowego.

 8. W służbie są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu

  Oddziały Prewencji Policji dbają o ochronę bezpieczeństwa i porządku publicznego w czasie trwania lokalnych zgromadzeń, imprez masowych i niemasowych. Kluczowym czynnikiem gwarantującym prawidłową realizację zadań OPP jest duże doświadczenie, determinacja i silna psychika. Specyfika służby w Oddziałach Prewencji Policji oraz zakres realizowanych zadań wymaga od funkcjonariuszy dużego zaangażowania i nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji.

 9. Policjanci na inauguracji roku akdemickiego

  15 października 2016 roku piotrkowscy policjanci przeprowadzili dla studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim pokaz sprzętu wykorzystywanego przez mundurowych podczas codziennej służby.

 10. Życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Piotr Nowicki w imieniu własnym i kierownictwa składa życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

Tagi

turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego narkotyki dzielnicowi kradzież prądu utonięcie uratowane zwierzę odnaleziona zaginiona Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa patrole ponadnormatywne kradzież samochodu wypadki świadkowie zdarzenia praca w Policji ruch drogowy akcja prędkość wypadek wypadki z udziałem jednosladów uprawa konopi Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa- konferencja niechronieni rozbój uszkodzenie mienia nietrzeźwy kierujący majowy weekend desperat kradzież Śmiertelny wypadek prewencja prace polowe działania profilaktyczne naruszenie miru domowego bezpieczeństwo Boże Ciało wypadek kolejowy krzdzież pojazdu kradzież sklepowa oszustwo kradzież z włamaniem uratowali zwierzę zniszczenie mienia wakacje wypadek drogowy poszukiwania nielegalna uprawa odblaski pobicie dopalacze wypadek śmiertelny papierosy bez akcyzy chrzest

Linki