Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Wypadek śmiertelny w gminie Rozprza i dwa wypadki drogowe na DK- 1

  Pracowity dzień mieli wczoraj piotrkowscy policjanci, którzy zabezpieczali zdarzenia drogowe na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze wyjechali wczoraj do 3 wypadków drogowych, wśród których jeden śmiertelny. Ponadto policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu 47- letniego nietrzeźwego kierowcę opla astry, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

 2. Zderzenie z dzikiem – zginął 23-letni kierowca citroena

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na drodze K-91.

 3. Stracił prawo jazdy za przewożenie nadmiernej ilości pasażerów

  Mogły jechać 3, a w części ładunkowej pojazdu renault znajdowały się o 22 osoby więcej. Pasażerowie przewożeni byli w przestrzeni ładunkowej, która służy do transportu artykułów spożywczych. Wszyscy siedzieli bez żadnych zabezpieczeń na podłodze.

 4. Pobili bez przyczyny

  Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali cztery osoby podejrzane o pobicie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Ukradł blachę z dachu budynku

  Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zatrzymali podejrzewanego o kradzież blachy. Wartość skradzionego mienia na szkodę Urzędu Miasta wyniosła ponad 6 tys. złotych. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 6. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 7. Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

  10 czerwca 2016 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. W szeregi Naszej formacji wstąpiły trzy kobiety, które ślubowały służyć wiernie narodowi, chronić porządek prawny, strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.

 8. Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim

  22 lipca 2016 roku - obchody Święta Policji w piotrkowskiej jednostce.

 9. Zatrzymany amator cudzego mienia

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego piotrkowskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o kradzież. Amator cudzego mienia wpadł kilka godzin od zdarzenia czyli kiedy wszedł do jednej z piwnic i ukradł telewizor. Usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 10. Dzień Dziecka z Policją

  Dzisiaj, w dniu tak szczególnym jak 1 czerwca, piotrkowscy policjanci w miłej atmosferze i przy pięknej, słonecznej pogodzie spotkali się i porozmawiali z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta na temat bezpieczeństwa.

Tagi

wypadki działania profilaktyczne uratowane zwierzę uratowana przez policjantów kradzież Dzień Dziecka Zaginionego desperat rozbój obywatelskie ujęcie nielegalna uprawa kradzież prądu turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego nietrzeźwy kierujący utrata prawa jazdy alkohol kradzież sklepowa wypadek śmiertelny utonięcie szkolenie świadkowie zdarzenia narkotyki kradzież samochodu policjant po służbie uszkodzenie mienia oszustwo pobicie poszukiwania zaginionej kradzież z włamaniem prędkość majowy weekend piknik mundurowy prace polowe wakacje prewencja profilaktyka dopalacze wypadek patrole ponadnormatywne wypadek drogowy Policja na wodzie bezpieczeństwo zniszczenie mienia uratowali zwierzę poszukiwania Boże Ciało dzielnicowi wakacje z policją akcja prędkość wypadki z udziałem jednosladów Śmiertelny wypadek

Linki