Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
FotoPrzestroga
 

Najczęściej czytane

 1. Narkotykom mówię nie- bo kocham życie!

  Narkotyki, dopalacze, środki zastępcze…, wszystkie prowadzą do uzależnienia, mówiła na dzisiejszej prelekcji policjantka z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariuszka przybliżyła gimnazjalistom aspekt prawny przestępstw narkotykowych, w tym wymiar kar za posiadanie, udzielanie, nakłanianie, wprowadzanie do obrotu, przetwarzanie, wytwarzanie i handel narkotykami.

 2. Pierwsze zimowe dni na drodze

  Trwające od rana opady śniegu dały się we znaki mieszkańcom i kierowcom. Na drogach Piotrkowa i powiatu panowały trudne warunki. Temperatura spadła, na drogach pojawiły się lód i śnieg. Wystarczyła zmiana pogody, by doszło w krótkim czasie do 5 kolizji i 2 wypadków.

 3. „Mocarz” i „Walizka edukacyjna” w policyjnych działaniach

  Policjanci prowadzą działania profilaktyczne i edukacyjne w zakresie zapobiegania narkomanii i odpowiedzialności za przestępstwa określone w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Piotrkowscy funkcjonariusze wspólnie z słuchaczami III roku pedagogiki i resocjalizacji promując akcję „Mocarz” spotkali się z uczniami gimnazjum nr 3. Policyjne działania mają na celu przeciwdziałanie niebezpiecznemu zjawisku narkomanii.

 4. Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie z seniorami

  Mundurowi spotkali się z seniorami Domu Pomocy Społecznej i Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariusze przestrzegali przed oszustami i czyhającymi zagrożeniami oraz omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 5. Rozwaga i zdrowy rozsądek – nasze wspólne bezpieczeństwo

  Przez coraz trudniejsze warunki pogodowe dochodzi do wielu wypadków drogowych. Piotrkowscy policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozważną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do zmieniających się warunków atmosferycznych. Piesi natomiast powinni zadbać o swoją widoczność i zaopatrzyć się w elementy odblaskowe.

Tagi

niechronieni rozbój prewencja komendant kradzież prądu Boże Ciało targi pracy kradzież sklepowa wypadek drogowy patrole ponadnormatywne oszustwo "Trzeźwy poranek" nietrzeźwy kierujący odnaleziona zaginiona Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa- konferencja działania prewencyjne uratowali zwierzę profilaktyka ruch drogowy Policyjna Akademia Bezpieczeństwa wypadek bezpieczna droga do szkoły prewencja potracenie pieszej odblaski uszkodzenie mienia uprawa konopi utonięcie narkotyki kontrabanda Śmiertelny wypadek prace polowe kamizelki odblaskowe bezpieczeństwo kradzież kradzież z włamaniem majowy weekend trzeźwy poranek Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa narkotyki i dopalacze. prelekcja Akcja Znicz 2016 świadkowie zdarzenia niechronieni uczestnicy ruchu drogowego wypadki konkurs wypadek śmiertelny poszukiwania pobicie akcja znicz wypadek kolejowy kradzież samochodu

Linki