Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Wypadek śmiertelny w gminie Rozprza i dwa wypadki drogowe na DK- 1

  Pracowity dzień mieli wczoraj piotrkowscy policjanci, którzy zabezpieczali zdarzenia drogowe na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze wyjechali wczoraj do 3 wypadków drogowych, wśród których jeden śmiertelny. Ponadto policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu 47- letniego nietrzeźwego kierowcę opla astry, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

 2. Służby ponadnormatywne na wodzie i terenach przywodnych

  21 czerwca 2016 roku o godzinie 13.00 w Bronisławowie zostało podpisane porozumienie dotyczące patroli ponadnormatywnych.

 3. Jutro piotrkowscy policjanci rozpoczynają służbę na wodach Zalewu Sulejowskiego

  Służbę w Komisariacie Wodnym w Bronisławowie będzie pełniło czterech funkcjonariuszy. Policjanci w sezonie letnim tj. od 1 czerwca do 15 września 2016 roku będą pełnić służbę każdego dnia w godzinach 10.00- 18.00 a w razie potrzeby do godziny 22.00 (w zależności od pogody i natężenia wypoczywających). Jednym z głównych zadań funkcjonariuszy pełniących służbę na wodach Zalewu Sulejowskiego jest dbanie o bezpieczeństwo osób zarówno pływających łódkami jak i kąpiących się. Policjanci są Policjanci Policjanci są odpowiednio przeszkoleni aby stanąć za sterami łodzi. Posiadają też przeszkolenie z zakresu ratownictwa i pomocy przedmedycznej

 4. Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

  10 czerwca 2016 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. W szeregi Naszej formacji wstąpiły trzy kobiety, które ślubowały służyć wiernie narodowi, chronić porządek prawny, strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia.

 5. Podsumowanie weekendu na drogach powiatu piotrkowskiego.

  Piotrkowscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zaistniałych zdarzeń drogowych.

 6. W służbie są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu

  Oddziały Prewencji Policji dbają o ochronę bezpieczeństwa i porządku publicznego w czasie trwania lokalnych zgromadzeń, imprez masowych i niemasowych. Kluczowym czynnikiem gwarantującym prawidłową realizację zadań OPP jest duże doświadczenie, determinacja i silna psychika. Specyfika służby w Oddziałach Prewencji Policji oraz zakres realizowanych zadań wymaga od funkcjonariuszy dużego zaangażowania i nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji.

 7. Wypadek w Sulejowie

  Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, drugi kierowca po udzieleniu pomocy ambulatoryjnej opuścił placówkę medyczną.

 8. Zderzenie trzech tirów na DK1

  7 czerwca około godziny 13.10 na „krajowej jedynce” na wysokości miejscowości Siomki doszło do wypadku drogowego.

 9. Wypadki drogowe za minioną dobę

  Podczas minionej doby na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim doszło do 4 wypadków drogowych z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego.

 10. Trzy wypadki drogowe podczas minionego wekendu

  Piotrkowscy policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzeń drogowych, do jakich doszło podczas minionego weekendu na terenie podległym Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Tagi

majowy weekend wypadek drogowy Uwaga na upały Dzień Dziecka Zaginionego kkkkkkk turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego uratowana przez policjantów bezpieczne wakacje alkohol piknik mundurowy nietrzeźwy kierujący prewencja niebezpieczne upały kradzież świadkowie zdarzeń drogowych uratowane zwierzę Boże Ciało chrzest korzyść majątkowa służby ponadnormatywne akcja MSWiA Młody Bohater praca w Policji samobójstwo wypadki z udziałem jednosladów kradzież samochodu targi pracy dzień dziecka komendant fałszywy alarm bombowy ćwiczenia wyroby tytoniowe patrole ponadnormatywne włamanie do samochodu dopalacze narkotyki prędkość wypadek kradzież prądu uratowali zwierzę szkolenie rozbój nielegalna uprawa Policja na wodzie festyn służb mundurowych bezpieczeństwo policja czyta dzieciom patrole rowerowe skradziona bizuteria niechronieni uczestnicy ruchu drogowego świadkowie zdarzenia

Linki