Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Dwa wypadki drogowe- na terenie miasta i powiatu

  41- letni kierowca nie zachował ostrożności wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, a kierujący ciągnikiem miał w organizmie 3,5 promila alkoholu.

 2. Dożynki powiatowe z piotrkowską policją

  18 września 2016 roku podczas festynu z okazji święta plonów, swoje stanowisko reprezentowała między innymi Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

 3. Podejrzany wypatrzony "w sieci"

  Piotrkowscy policjanci po uzyskaniu informacji od internauty zatrzymali 34-latka podejrzanego o nakłanianie osoby małoletniej do czynności o podłożu seksualnym.

 4. Tarcza 2016 w województwie łódzkim

  TARCZA 2016 to ogólnopolskie ćwiczenie sztabowe, którego głównym celem było osiągnięcie gotowości działania i militaryzacja jednostki policji, a co się z tym wiąże organizacja powołania i przyjęcia rezerw osobowych. Na terenie województwa łódzkiego objęto nimi Komendę Miejską Policji w Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach oraz Komendę Powiatową Policji w Sieradzu.

 5. Dobór do służby w Policji

  Dobór do służby w Policji

 6. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa- konferencja w Starostwie Powiatowym i spotkania w powiatach

  20 września 2016 roku w Sali Kolumnowej Starostwa Powiatowego piotrkowscy policjanci spotkali się z władzami naszego powiatu aby zaprezentować nową aplikację, dzięki której każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo, anonimowo zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami.

 7. Kontrabanda w samochodzie

  Ponad 55 tysięcy sztuk papierosów oraz 16 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli piotrkowscy policjanci i celnicy. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która była właścicielką nielegalnego towaru.

 8. Inauguracja Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa – konferencja

  15 września 2016 r. z inicjatywy Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim insp. Piotra Nowickiego w auli Urzędu Miasta odbyło się spotkanie poświęcone nowemu projektowi jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Jej założenie to poprawa bezpieczeństwa porządku publicznego. Pomysł ten zrodził się w oparciu o przeprowadzone policyjne analizy jak i potrzebę bezpośredniego zaangażowania obywateli, którzy będą wskazywać niebezpieczne miejsca w ich najbliższym otoczeniu. Miejsca, które budzą niepokój i są uciążliwe każdego dnia.

 9. W trakcie awantury doszło do ciężkiego uszkodzenia ciała

  Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ciężkie uszkodzenie ciała. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna awanturował się i zaatakował 34-latka metalowym prętem uderzając z całej siły w głowę. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca usłyszał już prokuratorski zarzut. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za ciężkie uszkodzenie ciała grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 10. Rozbój w podróży

  Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi podejrzanemu o rozbój zatrzymanemu przez piotrkowskich policjantów. Teraz 45-letni mieszkaniec Radomia odpowie za swój czyn przed sądem.

Tagi

turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego wypadek dopalacze odnaleziona zaginiona wypadek kolejowy utonięcie dziecko kradzież prądu wypadek śmiertelny prace polowe wypadek drogowy wypadki z udziałem jednosladów desperat nietrzeźwy kierujący wakacje z policją działania profilaktyczne kradzież sklepowa poszukiwania zaginionej dzielnicowi prewencja kradzież z włamaniem poszukiwania zniszczenie mienia nielegalna uprawa patrole ponadnormatywne pobicie Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa- konferencja narkotyki świadkowie zdarzenia bezpieczeństwo kradzież samochodu Boże Ciało wakacje prędkość wypadki Śmiertelny wypadek rok szkolny policjant po służbie kontrabanda uratowali zwierzę majowy weekend ciężkie uszkodzenie ciała uszkodzenie mienia akcja prędkość oszustwo uratowane zwierzę obywatelskie ujęcie utrata prawa jazdy kradzież rozbój

Linki