Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Święto Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim

  22 lipca 2016 roku - obchody Święta Policji w piotrkowskiej jednostce.

 2. Tragiczny wypadek na K74

  Piotrkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego zdarzenia drogowego, do którego doszło w nocy z 24 na 25 lipca 2016 roku około północy na drodze krajowej nr 74 w Kolonii Szydłów, gmina Grabica.

 3. Chcieli wyłudzić kredyt - zatrzymali ich policjanci

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy próbowali wyłudzić kredyt. Jak ustalili funkcjonariusze przestępczy duet chciał kupić telewizor wart 5.500 złotych w systemie ratalnym, przedkładając fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach.

 4. Życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Piotr Nowicki w imieniu własnym i kierownictwa składa życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 5. Zderzenie trzech tirów na DK1

  7 czerwca około godziny 13.10 na „krajowej jedynce” na wysokości miejscowości Siomki doszło do wypadku drogowego.

 6. Wypadek śmiertelny w gminie Rozprza i dwa wypadki drogowe na DK- 1

  Pracowity dzień mieli wczoraj piotrkowscy policjanci, którzy zabezpieczali zdarzenia drogowe na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze wyjechali wczoraj do 3 wypadków drogowych, wśród których jeden śmiertelny. Ponadto policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu 47- letniego nietrzeźwego kierowcę opla astry, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

 7. Życzenia Komendanta Głownego z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Główny Policji nadinsp. dr Jarosław Szymczyk w imieniu własnym i kierownictwa złożył specjalne życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 8. Wypadki z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego

  25 lipca 2016 roku w Piotrkowie Trybunalskim doszło do dwóch wypadków drogowych.

 9. Zatrzymana za fałszywy alarm bombowy

  Piotrkowscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o wywołanie fałszywego alarmu bombowego. Przekazana przez piotrkowiankę informacja o ładunku wybuchowym dotyczyła bloku przy ulicy Sulejowskiej. Wiadomość nie potwierdziła się, a zatrzymana trafiła do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Za przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 10. W służbie są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu

  Oddziały Prewencji Policji dbają o ochronę bezpieczeństwa i porządku publicznego w czasie trwania lokalnych zgromadzeń, imprez masowych i niemasowych. Kluczowym czynnikiem gwarantującym prawidłową realizację zadań OPP jest duże doświadczenie, determinacja i silna psychika. Specyfika służby w Oddziałach Prewencji Policji oraz zakres realizowanych zadań wymaga od funkcjonariuszy dużego zaangażowania i nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji.

Tagi

kradzież nielegalna uprawa wypadek drogowy uratowali zwierzę kradzież z włamaniem Boże Ciało oszustwo Policja na wodzie szkolenie majowy weekend dzielnicowi nietrzeźwy kierujący przestępstwa na tle seksualnym prewencja kradzież samochodu akcja prędkość rozbój juvenalia uratowana przez policjantów święto policji samobójstwo dopalacze wypadek lotniczy Śmiertelny wypadek profilaktyka wypadki fałszywy alarm bombowy uratowane zwierzę wakacje z policją piknik mundurowy pobicie ćwiczenia świadkowie zdarzenia alkohol turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego wypadki z udziałem jednosladów wypadek uszkodzenie mienia skradziona bizuteria prędkość ŚDM kradzież sklepowa bezpieczeństwo zniszczenie mienia kradzież prądu patrole ponadnormatywne Dzień Dziecka Zaginionego działania profilaktyczne narkotyki komendant

Linki