Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Pobili bez przyczyny

  Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali cztery osoby podejrzane o pobicie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 2. Stracił prawo jazdy za przewożenie nadmiernej ilości pasażerów

  Mogły jechać 3, a w części ładunkowej pojazdu renault znajdowały się o 22 osoby więcej. Pasażerowie przewożeni byli w przestrzeni ładunkowej, która służy do transportu artykułów spożywczych. Wszyscy siedzieli bez żadnych zabezpieczeń na podłodze.

 3. Wypadek śmiertelny w gminie Rozprza i dwa wypadki drogowe na DK- 1

  Pracowity dzień mieli wczoraj piotrkowscy policjanci, którzy zabezpieczali zdarzenia drogowe na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze wyjechali wczoraj do 3 wypadków drogowych, wśród których jeden śmiertelny. Ponadto policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu 47- letniego nietrzeźwego kierowcę opla astry, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

 4. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa

  We wrześniu 2016 roku w województwie łódzkim ruszy program Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każdy mieszkaniec naszego regionu będzie mógł sam zadbać o bezpieczeństwo. Zareagować na zagrożenia i podzielić się spostrzeżeniami. Będzie można sprawdzić czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie. Możesz mieć na to wpływ. We wrześniu odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 5. Zderzenie z dzikiem – zginął 23-letni kierowca citroena

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na drodze K-91.

 6. Zatrzymany amator cudzego mienia

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego piotrkowskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, podejrzanego o kradzież. Amator cudzego mienia wpadł kilka godzin od zdarzenia czyli kiedy wszedł do jednej z piwnic i ukradł telewizor. Usłyszał już zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 7. Zderzenie trzech tirów na DK1

  7 czerwca około godziny 13.10 na „krajowej jedynce” na wysokości miejscowości Siomki doszło do wypadku drogowego.

 8. Ukradł blachę z dachu budynku

  Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim zatrzymali podejrzewanego o kradzież blachy. Wartość skradzionego mienia na szkodę Urzędu Miasta wyniosła ponad 6 tys. złotych. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 9. Festyn w gminie Czarnocin

  05 czerwca 2016 roku w miejscowości Szynczyce w gminie Czarnocin odbył się festyn rodzinny z udziałem służb mundurowych - Dzielnicowy bliżej nas.

 10. Dzień Dziecka z Policją

  Dzisiaj, w dniu tak szczególnym jak 1 czerwca, piotrkowscy policjanci w miłej atmosferze i przy pięknej, słonecznej pogodzie spotkali się i porozmawiali z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta na temat bezpieczeństwa.

Tagi

świadkowie zdarzenia prędkość piknik mundurowy desperat kradzież sklepowa Dzień Dziecka Zaginionego wypadki nietrzeźwy kierujący fałszywy alarm bombowy dzielnicowi działania profilaktyczne prewencja uratowali zwierzę bezpieczeństwo skradziona bizuteria nielegalna uprawa wypadki z udziałem jednosladów Boże Ciało alkohol narkotyki poszukiwania rozbój oszustwo ŚDM uratowane zwierzę wypadek drogowy uszkodzenie mienia pobicie utrata prawa jazdy dopalacze majowy weekend kradzież samochodu utonięcie wypadek śmiertelny święto policji profilaktyka Policja na wodzie patrole ponadnormatywne prace polowe kradzież wypadek uratowana przez policjantów wakacje turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego zniszczenie mienia szkolenie kradzież prądu kradzież z włamaniem Śmiertelny wypadek akcja prędkość

Linki