Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Policjanci i mieszkańcy oddawali krew

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, honorowi dawcy krwi i mieszkańcy naszego miasta oddawali krew. Odpowiedzieli na apel o pomoc w zbiórce krwi skierowany przez Wojewódzką Stację Krwiodawstwa w Łodzi.

 2. BUS UDERZYŁ W TIRA

  21 października we wczesnych godzinach rannych około 4.30 na drodze ekspresowej S8 na 329,7 km doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca mercedesa najprawdopodobniej zasnął.

 3. Wypadek śmiertelny w gminie Rozprza i dwa wypadki drogowe na DK- 1

  Pracowity dzień mieli wczoraj piotrkowscy policjanci, którzy zabezpieczali zdarzenia drogowe na terenie naszego miasta i powiatu. Funkcjonariusze wyjechali wczoraj do 3 wypadków drogowych, wśród których jeden śmiertelny. Ponadto policjanci odnotowali 14 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu 47- letniego nietrzeźwego kierowcę opla astry, który miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

 4. WYPADEK W JAKSONKU

  20 października 2016 roku około godziny 21.40 na drodze krajowej 94 doszło do wypadku drogowego. Kierowca volkswagena był nietrzeźwy.

 5. "Bohaterowie czasów pokoju" - nagrody dla funkcjonariuszy łódzkiego garnizonu policji

  24 października 2016 roku w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji szef resortu Mariusz Błaszczak wspólnie z Komendantem Głównym Policji nadinsp. dr Jarosławem Szymczykiem wręczyli 14 policjantom Krzyże Zasługi za Dzielność nadane przez Prezydenta RP. Dwóch policjantów otrzymało Medale za Ofiarność i Odwagę. Minister Mariusz Błaszczak zdecydował także o przyznaniu nagród za szczególne zaangażowanie.

 6. Weź jodek 2016 - ćwiczenie obronne

  18 października 2016 roku na terenie całego kraju doszło do zdarzenia radiacyjnego. W celu ochrony życia i zdrowia osób z terenu Piotrkowa Trybunalskiego zachodzi konieczność dostarczenia tabletek jodku potasu osobom z najbardziej zagrożonej grupy wiekowej, czyli dzieci do 16 roku życia.

 7. Życzenia Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim z okazji Święta Policji

  Z okazji Święta Policji, Komendant Miejski Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Piotr Nowicki w imieniu własnym i kierownictwa składa życzenia wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom Policji.

 8. W służbie są 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu

  Oddziały Prewencji Policji dbają o ochronę bezpieczeństwa i porządku publicznego w czasie trwania lokalnych zgromadzeń, imprez masowych i niemasowych. Kluczowym czynnikiem gwarantującym prawidłową realizację zadań OPP jest duże doświadczenie, determinacja i silna psychika. Specyfika służby w Oddziałach Prewencji Policji oraz zakres realizowanych zadań wymaga od funkcjonariuszy dużego zaangażowania i nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji.

 9. Zderzenie trzech tirów na DK1

  7 czerwca około godziny 13.10 na „krajowej jedynce” na wysokości miejscowości Siomki doszło do wypadku drogowego.

 10. Dzień Dziecka z Policją

  Dzisiaj, w dniu tak szczególnym jak 1 czerwca, piotrkowscy policjanci w miłej atmosferze i przy pięknej, słonecznej pogodzie spotkali się i porozmawiali z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta na temat bezpieczeństwa.

Tagi

świadkowie zdarzenia wakacje majowy weekend nietrzeźwy kierujący desperat odblaski bezpieczna droga do szkoły prewencja kradzież samochodu akcja znicz kradzież rozbój dzielnicowi prewencja wypadek kolejowy kradzież prądu pobicie utonięcie Boże Ciało prace polowe turniej bezpieczeństwa ruchu drogowego uprawa konopi poszukiwania uszkodzenie mienia wypadek śmiertelny kradzież sklepowa Śmiertelny wypadek chrzest kradzież z włamaniem ruch drogowy uratowali zwierzę Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa- konferencja naruszenie miru domowego praca w Policji bezpieczeństwo oszustwo uratowane zwierzę patrole ponadnormatywne wypadek działania profilaktyczne zniszczenie mienia odnaleziona zaginiona Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa akcja prędkość wypadek drogowy narkotyki nielegalna uprawa wypadki niechronieni dopalacze wypadki z udziałem jednosladów

Linki