Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
Poradnik uczestnika ruchu drogowego
Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
FotoPrzestroga
 

Najczęściej czytane

 1. Podsumowanie pracy piotrkowskich policjantów za 2016 rok - odprawa roczna

  13 lutego o godzinie 13.30 w auli Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się oprawa podsumowująca wyniki osiągnięte przez piotrkowskich policjantów w roku 2016.

 2. Spotkanie dzielnicowych z historią w tle

  Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Wolborzu gościli na swoim terenie Grupę Historyczno-Eedukacyjną „Szare Szeregi” z Warszawy, która postanowiła spędzić zimowe ferie w powiecie piotrkowskim. Goście stacjonują na terenie gminy Czarnocin. Miejsce nie jest przypadkowe. Spotkanie 14 lutego miało charakter wyjątkowy ze względu na przypadającą w tym dniu 75 rocznicę powołania Armii Krajowej.

 3. Cyberprzemoc - zapobieganie i zwalczanie

  Piotrkowska policjantka uczestniczyła w spotkaniu z uczniami gimnazjum w Gorzkowicach. Celem spotkania było uświadomienie młodzieży czym jest cyberprzemoc. Zebrani mieli możliwość poznać formy i przejawy tego negatywnego zjawiska, które może dotknąć każdego użytkownika Internetu i urządzeń mobilnych, w tym także dzieci.

 4. Zamiast mandatu walentynkowe serduszko

  Policjanci z piotrkowskiej drogówki dzisiejszy dzień na drodze traktowali wyjątkowo. Podczas prowadzonych kontroli funkcjonariusze przypominali kierowcom aby zawsze jeździli bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Celem akcji przeprowadzonej w „dzień zakochanych” było uświadamianie zmotoryzowanych o tragicznych w skutkach ryzykownych zachowaniach za kierownicą.

 5. Wpadł amator alkoholu

  Policjanci z Komisariatu Policji w Sulejowie zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który w markecie ukradł kilka butelek markowego alkoholu. Jak się okazało to nie pierwszy jego wyczyn. Kilka dni wcześniej przestępcze działanie mężczyzny zarejestrowały kamery.

Tagi

wypadek drogowy wychłodzenie cyberprzemoc wypadek nietrzeźwy kierujący prace polowe trzeźwy poranek niechronieni kontrole autobusów bezpieczeństwo uszkodzenie mienia kontrabanda Śmiertelny wypadek uprawa konopi majowy weekend "Trzeźwy poranek" nielegalny alkohol bezpieczne ferie Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa- konferencja ruch drogowy elementy odblaskowe wypadek śmiertelny Policyjna Akademia Bezpieczeństwa utonięcie rozbój profilaktyka wypadki kradzież z włamaniem poszukiwania odnaleziona zaginiona kradzież sklepowa akcja znicz narkotyki patrole ponadnormatywne działania prewencyjne pobicie wypadek kolejowy kradzież konkurs kradzież samochodu niechronieni uczestnicy ruchu drogowego Akcja Znicz 2016 dzielnicowi Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa bezpieczna droga do szkoły prewencja kradzież rozbójnicza porady dopalacze prewencja odblaski

Linki