Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
FotoPrzestroga
 

Najczęściej czytane

 1. Narkotykom mówię nie- bo kocham życie!

  Narkotyki, dopalacze, środki zastępcze…, wszystkie prowadzą do uzależnienia, mówiła na dzisiejszej prelekcji policjantka z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariuszka przybliżyła gimnazjalistom aspekt prawny przestępstw narkotykowych, w tym wymiar kar za posiadanie, udzielanie, nakłanianie, wprowadzanie do obrotu, przetwarzanie, wytwarzanie i handel narkotykami.

 2. Pierwsze zimowe dni na drodze

  Trwające od rana opady śniegu dały się we znaki mieszkańcom i kierowcom. Na drogach Piotrkowa i powiatu panowały trudne warunki. Temperatura spadła, na drogach pojawiły się lód i śnieg. Wystarczyła zmiana pogody, by doszło w krótkim czasie do 5 kolizji i 2 wypadków.

 3. „Mocarz” i „Walizka edukacyjna” w policyjnych działaniach

  Policjanci prowadzą działania profilaktyczne i edukacyjne w zakresie zapobiegania narkomanii i odpowiedzialności za przestępstwa określone w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Piotrkowscy funkcjonariusze wspólnie z słuchaczami III roku pedagogiki i resocjalizacji promując akcję „Mocarz” spotkali się z uczniami gimnazjum nr 3. Policyjne działania mają na celu przeciwdziałanie niebezpiecznemu zjawisku narkomanii.

 4. Policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie z seniorami

  Mundurowi spotkali się z seniorami Domu Pomocy Społecznej i Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcjonariusze przestrzegali przed oszustami i czyhającymi zagrożeniami oraz omówili zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 5. Rozwaga i zdrowy rozsądek – nasze wspólne bezpieczeństwo

  Przez coraz trudniejsze warunki pogodowe dochodzi do wielu wypadków drogowych. Piotrkowscy policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozważną i ostrożną jazdę, a także o dostosowanie prędkości do zmieniających się warunków atmosferycznych. Piesi natomiast powinni zadbać o swoją widoczność i zaopatrzyć się w elementy odblaskowe.

Tagi

komendant konkurs uprawa konopi pobicie majowy weekend Akcja Znicz 2016 rozbój patrole ponadnormatywne odnaleziona zaginiona wypadek kolejowy kamizelki odblaskowe wypadek wypadki Policyjna Akademia Bezpieczeństwa kradzież z włamaniem uszkodzenie mienia potracenie pieszej Krajowa Mapa Zagrozeń Bezpieczeństwa- konferencja bezpieczeństwo prewencja Boże Ciało narkotyki i dopalacze. prelekcja oszustwo świadkowie zdarzenia targi pracy niechronieni uczestnicy ruchu drogowego narkotyki akcja znicz prace polowe bezpieczna droga do szkoły prewencja profilaktyka trzeźwy poranek nietrzeźwy kierujący odblaski "Trzeźwy poranek" Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa kradzież prądu Śmiertelny wypadek kradzież uratowali zwierzę wypadek śmiertelny ruch drogowy działania prewencyjne kontrabanda utonięcie wypadek drogowy niechronieni poszukiwania kradzież sklepowa kradzież samochodu

Linki