Świadkowie zdarzenia/pokrzywdzeni

Widziałeś – zadzwoń!

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej w Piotrkowie Trybunalskim poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 1 marca 2018 roku w godzinach 08:30- 09:00 na drodze A-1 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego, na wysokości Jeżowa.

Wówczas kierujący samochodem ciężarowym DAF, jadąc z pasażerem, zjechał na lewy pas zajeżdżając drogę pojazdowi osobowemu bmw, kierowanemu przez mężczyznę w wieku około 35-40 lat, mocnej budowy ciała, wzrostu 176-180 cm. W samochodzie osobowym była też pasażerka. W odwecie kierujący bmw zajechał drogę poruszającemu się ciężarówką, zmuszając go do zatrzymania pojazdu, nastepnie wysiadł z samochodu, podszedł do pasażera ciężarówki i uderzył go pięścią w twarz. Siła uderzenia spowodowała, że mężczyzna upadł na ziemię. Kierujący bmw odjechał . W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń ciała.

W związku z powyższym, policja prosi wszystkich świadków tego zdarzenia o kontakt osobisty z policjantami piotrkowskiej komendy lub pod numerem telefonu (0-44) 647-97-74 w dni powszednie w godzinach 08:00-16:00 lub na numer alarmowy 997.