Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

UDZIAŁ PIOTRKOWSKIEJ POLICJI W ,,SZLACHETNEJ PACZCE”

Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim dołączyli do grona darczyńców w akcji „Szlachetna Paczka”. W ciągu zaledwie kilku dni zebrali artykuły niezbędne dla jednej z rodzin, która potrzebuje pomocy. W minioną sobotę, podczas finału, zebrane dary trafiły do wybranej rodziny.

Inicjatorem zbiórki był Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Piotrkowie Trybunalskim, który pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim insp. Dariusza Partyki chciał pomóc rodzinie w potrzebie. W tym roku do akcji przyłączyły się Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Piotrków.  Odzew ze strony policjantów i pracowników piotrkowskiej komendy był natychmiastowy. W ciągu zalewie kilku dni udało się zebrać potrzebne rodzinie rzeczy, w tym  sprzęt AGD,  artykuły spożywcze, chemiczne. Do matki wychowującej trójkę dzieci i opiekującej się chorym bratem trafiły również bony towarowe na odzież i artykuły spożywcze.

Piotrkowscy stróże prawa i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim po raz drugi już zrealizowali plan pomocy najbardziej potrzebującym.