Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu roztrzygnięty.

14 października 2017 roku na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łowiczu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu.

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 11 drużyn służb mundurowych: funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Łowiczu, Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu, Nadleśnictwa Kutno oraz drużyny policyjne: z KWP łódź, OPP Łódź, KMP Łódź, KMP Piotrków Trybunalski oraz drużyny z komend powiatowych z Kutna, Pajęczna, Zduńskiej Woli i Łowicza.

Turniej objął patronatem Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi, Starosta Łowicki oraz Burmistrz Miasta Łowicza.

Turniej uświetnili swoją obecnością: I Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi - mł. insp. Tomasz Olczyk, Starosta Łowicki – Krzysztof Figat, Burmistrz Łowicza – Krzysztof Jan Kaliński, Dyrektor Zakładu Karnego – ppłk. Krzysztof Sznicer, przedstawiciel PSP w Łowiczu - kpt. Jakub Wojda a Nadleśnictwo Kutno reprezentował Jacek Chudy.

Turniej rozpoczął się o godzinie 9.00, a uroczystego otwarcia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Łowiczu – podinsp. Grzegorz Radzikowski. Następnie zawodnicy przystąpili do rozgrywek i walkę o puchar. Po długich zmaganiach wyłoniono zwycięzców:

I miejsce na podium zajęła niezawodna drużyna z KWP w Łodzi, II miejsce piłkarze z Zakładu Karnego w Łowiczu, zaś III miejsce wywalczyła drużyna z KMP w Piotrkowie Trybunalskim.

Zwycięzkie drużyny otrzymały puchary, medale, dyplomy, a wszyscy uczestnicy dyplomy oraz "łowickie" niespodzianki.

Przyznane zostały także dodatkowe wyróżnienia. Tytuł "Najlepszego Bramkarza" zdobył Rafał Gospoś z Zakładu Karnego w Łowiczu. Statuetkę "MVP Turnieju" zdobył Tomasz Olczyk z drużyny Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Wyróżnienie otrzymał również najstarszy zawodnik – Mirosław Kosiorek z Zakładu Karnego w Łowiczu. Statuetki otrzymali również sędziowie.

Podczas rozgrywek odbyła się akcja charytatywna, dotycząca zbiórki pieniędzy na rzecz "Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach".

 

Dziękujemy za pomoc przy organizacji turnieju Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Starostwu Powiatowemu w Łowiczu, Urzędowi Miejskiemu w Łowiczu, Dyrektorowi OSiR w Łowiczu Zbigniewowi Kuczyńskiemu  oraz służbom medycznym z OPP Łódź za wsparcie medyczne.

Obecnym na turnieju dziękujemy za wsparcie akcji charytatywnej.