Wypadki drogowe w powiecie - Informacje - Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Strona znajduje się w archiwum.

Wypadki drogowe w powiecie

Wypadki drogowe na terenie podległym Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim

19 kwietnia 2016 roku około godziny 17.15 w miejscowości Sulejów na ulicy Piotrkowskiej miał miejsce wypadek drogowy z udziałem pieszego. Ze wstępnych informacji policjantów wynika, że 62- letni pieszy przebiegając przez jezdnię w miejscu niewyznaczonym wpadł wprost pod nadjeżdżający samochód chrysler Pt cruize, którym kierował 19- letni mieszkaniec Sulejowa. Poszkodowany 62- letni pieszy doznał licznych  obrażeń ciała i pozostał w szpitalu. Kierowca pojazdu był trzeźwy. Pieszy miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zaistniałego zdarzenia drogowego.
20 kwietnia 2016r. około godziny 4.45 w miejscowości Rokszyce droga DK- 74 na 98,9 km miało miejsce zdarzenie drogowe, w którym 59- letni kierujący samochodem daewoo tico jadąc w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego uderzył w sarnę, która nagle wbiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżające auto. W wyniku uderzenia kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w przydrożny rów. 59- latek doznał ogólnych obrażeń ciała. Poszkodowany mężczyzna był trzeźwy.
Do kolejnego wypadku doszło tego samego dnia około godziny 7.25 w miejscowości Kamocinek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 68- letni piotrkowianin jadący od strony miejscowości Kamocinek, przejeżdżając na wprost skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony Zaborowa 64- letniemu kierującemu samochodem do przewożenia osób niepełnosprawnych mercedes sprinter. W pojeździe jechało dwoje dzieci w wieku 5 i 6 lat wraz z wychowawcą. Kierowca renault scenic z obrażeniami ciała pozostał w szpitalu, mali pasażerowie mercedesa wraz z opiekunką  po udzieleniu pomocy ambulatoryjnej zostali zwolnieni do domu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zaistniałych zdarzeń drogowych.

  • rozbite samochody
  • rozbite samochody na polu
  • wraki samochodów biorących udział w zdarzeniu