Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
Poradnik uczestnika ruchu drogowego
Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Bezpieczna woda

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
FotoPrzestroga
 

Najczęściej czytane

 1. UDZIAŁ PIOTRKOWSKIEJ POLICJI W ,,SZLACHETNEJ PACZCE”

  Policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim dołączyli do grona darczyńców w akcji „Szlachetna Paczka”. W ciągu zaledwie kilku dni zebrali artykuły niezbędne dla jednej z rodzin, która potrzebuje pomocy. W minioną sobotę, podczas finału, zebrane dary trafiły do wybranej rodziny.

 2. Wyróżnieni funkcjonariusze pełniący służbę na wodzie

  Służba w Policji to nie tylko patrolowanie miast, kontrole na drogach i ściganie przestępców. Corocznie w okresie letnim pięciu funkcjonariuszy naszej komendy jest delegowanych do pełnienia służby w Nieetatowym Zespole do spraw Prewencji na Wodzie i Terenach Przywodnych.

 3. Zatrzymani z narkotykami

  Piotrkowscy policjanci zatrzymali 5 mężczyzn w związku z działalnością narkotykową. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie środków narkotycznych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności a za wprowadzanie do obrotu kara do 12 lat więzienia.

 4. ,, Cukierek albo rózga - w trosce o bezpieczeństwo

  Zamiast mandatu rózga a dla kierowcy , który przestrzegał przepisów ruchu drogowego cukierek od ucznia. Kolejna akcja profilaktyczna i prewencyjna przypominająca użytkownikom dróg o prawidłowych zachowaniach . Dzieci najlepszymi krytykami.

 5. Działania „Taxi”

  6 grudnia 2017 roku od wczesnych godzin porannych policjanci łódzkiej drogówki wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Drogowej oraz przedstawicielami Urzędu Miasta w Łodzi przeprowadzili działania pod kryptonimem „TAXI”. Celem akcji było sprawdzanie licencji, a także obowiązujących identyfikatorów poświadczających legalne prowadzenie działalności przewozu osób na terenie Łodzi.

Tagi

porady konkurs działania prewencyjne kradzież rozbójnicza zniszczenie mienia niechronieni handel ludźmi kontrabanda dopalacze narkotyki patrole ponadnormatywne uszkodzenie mienia profilaktyka wypadek nietrzeźwy kierujący znicz 2017 Policyjna Akademia Bezpieczeństwa kradzież z włamaniem ciężkie uszkodzenie ciała utonięcie wypadek śmierelny Akcja Znicz 2016 cyberprzemoc akcja znicz działania prewencyje bezpieczny weekend poszukiwania obywatelskie ujęcie niechronieni uczestnicy ruchu drogowego nielegalna uprawa wypadek śmiertelny bezpieczne ferie prędkość kradzież pobicie prace polowe majowy weekend rozbój odblaski trzeźwy poranek uszkodził samochód kontrole autobusów prewencja dzielnicowi wypadki wypadek drogowy oszustwo bezpieczeństwo w ruchu drogowym wychłodzenie ruch drogowy

Linki