Ważne informacje - 5 artykułów

Zostań jednym z nas !

Informacje

Dzielnicowy Bliżej Nas
Zgłoszenie przestępstwa
Poradnik uczestnika ruchu drogowego
Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Urząd Służby Cywilnej
Bezpieczna woda
Sisi - pogromczymi nudy
Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
 

Najczęściej czytane

 1. Kolejne narkotyki nie trafią na rynek

  Piotrkowscy policjanci zatrzymali 3 osoby, które posiadały i wprowadzały do obrotu środki odurzające. W akcji wziął również udział czworonożny funkcjonariusz „Porto”– specjalista do wykrywania środków odurzających. Na wniosek prokuratora wobec 19-latka sąd zastosował 3-miesięczny areszt.

 2. Dzielnicowy o odpowiedzialności prawnej osób nieletnich

  Piotrkowski dzielnicowy realizując swój plan priorytetowy rozmawia z młodzieżą o skutkach zachowania niezgodnego z prawem. Organizując pogadanki w szkołach tym razem zaprosił do współpracy kuratorów sądowych z Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej do spraw Rodzinnych i Nieletnich.

 3. Nie zatrzymał się do kontroli, wkrótce usłyszy zarzuty

  Piotrkowscy policjanci zatrzymali 41-latka, który nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna najpierw uciekał swoim pojazdem, później wbiegł do lasu. Po chwili był już w rękach funkcjonariuszy. Od mężczyzny czuć było również alkohol. Wkrótce usłyszy zarzuty. Jeżeli potwierdzi się, że kierował w stanie nietrzeźwości odpowie również za to przestępstwo.

 4. ŚWIATŁA ZEWNĘTRZNE W SAMOCHODZIE

  Dzienne, postojowe, pozycyjne, mijania, drogowe, przeciwmgłowe - przypominamy, kiedy używać danego rodzaju świateł.

 5. Nie nacieszyli się skradzionym rowerem

  Piotrkowscy wywiadowcy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej ukradli rower z klatki bloku mieszkalnego. Podczas przeszukania u jednego z nich policjanci odnaleźli też sprawcę kradzieży odzieży z galerii handlowej. Zatrzymanym mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

cyberprzemoc paserstwo prace polowe kradzież dopalacze kontrole autobusów nietrzeźwi kierujący uszkodzenie mienia dzielnicowi poszukiwany trzeźwy poranek obywatelskie ujęcie pościg oszustwo kredytowe kradzież paliwa kradzież sklepowa wypadek drogowy ruch drogowy wypadek śmiertelny majowy weekend prewencja działania prewencyjne kradzież rozbójnicza Uratowany przez policjantów nietrzeźwy kierujący profilaktyka policjanci uratowali mężczyznę kontrabanda narkotyki Akcja Znicz 2016 niechronieni kradzież z włamaniem usiłowanie zabójstwa zniszczenie mienia pobicie policjant po służbie oszustwo wypadek śmierelny znicz 2017 konkurs Śmiertelny wypadek prędkość marihuana niechronieni uczestnicy ruchu drogowego wypadek patrole ponadnormatywne rozbój wypadki odblaski nielegalna uprawa

Linki

Powrót na górę strony