Komenda Miejska Policji w Piotrkowie Trybunalskim

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy Bliżej Nas
Poradnik uczestnika ruchu drogowego
Mapa Zagrożeń - mały baner
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Bezpieczna woda

 

Policja ŁÓDZKIE

Policja Łódzkie - Magazyn Policjantów i Pracowników Województwa Łódzkiego
FotoPrzestroga
 

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymani sprawcy kradzieży akumulatorów

  Wolborscy policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę oraz młodszego o 4 lata jego kompana, podejrzanych o kradzież akumulatorów z terenu firmy skupującej złom w Wolborzu. Wartość strat oszacowano na około 1200 złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 2. Potrącili i uciekli. Zatrzymani przez policjantów

  W miniony weekend, na terenie podległym piotrkowskiej jednostce doszło do dwóch potrąceń pieszych. W obu przypadkach sprawca pozostawił rannych poszkodowanych i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawą zajęli się piotrkowscy policjanci, którzy dzięki swoim staraniom i żmudnej, wnikliwej pracy ustalili i zatrzymali sprawców. Obaj mężczyźni usłyszeli już prokuratorskie zarzuty spowodowania wypadku drogowego i ucieczki z miejsca przestępstwa.

 3. ŚWIATŁA ZEWNĘTRZNE W SAMOCHODZIE

  Dzienne, postojowe, pozycyjne, mijania, drogowe, przeciwmgłowe - przypominamy, kiedy używać danego rodzaju świateł.

 4. Dobry początek roku

  9 stycznia 2019 roku odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z kandydatami, którzy ubiegają się o przyjęcie do służby w Policji w naszym garnizonie.

 5. Zdawał "prawko" na podwójnym gazie

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego piotrkowskiej komendy interweniowali wobec kursanta, który podszedł do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. 42-latek zdawał egzamin ponownie po zakończeniu sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów. Utracił uprawnienia za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Dzisiaj miał 0,4 promila alkoholu w organizmie.

Tagi

dzielnicowi wypadek kontrole autobusów cyberprzemoc profilaktyka oszustwo bezpieczny weekend ruch drogowy kieszonkowcy patrole ponadnormatywne wypadek śmiertelny bezpieczne ferie wypadek śmierelny niechronieni działania prewencyjne wypadek drogowy kradzież oszustwo kredytowe prędkość wypadki Uratowany przez policjantów elementy odblaskowe kradzież z włamaniem bezpieczeństwo w ruchu drogowym Akcja Znicz 2016 rozbój porady prewencja Śmiertelny wypadek prace polowe majowy weekend nielegalna uprawa narkotyki kradzież rozbójnicza dopalacze konkurs nietrzeźwy kierujący trzeźwy poranek zniszczenie mienia znicz 2017 kontrabanda uszkodził samochód uszkodzenie mienia pobicie niechronieni uczestnicy ruchu drogowego wypadek kolejowy obywatelskie ujęcie bezpieczeństwo odblaski poszukiwania

Linki